"Hurra Lingo ile İngilizce Konuşuyorum"

Çocuklar için çevrim içi (online) İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca dil dersleri, deneyimli öğretmenler, oyun tabanlı sınıflar, Avrupa Dil Çerçevesine uyumlu öğretim modeli, çocuklar ve aileleri için ilgi çekici etkinlikler ve çok daha fazlası

Hedefimiz

Öğrencilerimizin en az bir Avrupa dilini severek öğrenmesi ve rahatlıkla konuşmasını sağlamaktır.


Konuşma odaklı ve oyun tabanlı derslerimizle öğrencilerimiz yabancı dili eğlenerek öğrenir ve günlük hayatlarında kullanırlar.

Hurra Lingo öğrencileri dinlediğini ve okuduğunu anlar, kendilerini sözel ve yazılı olarak etkin ifade eder, kültürler arası bağ kurar.

Evinizden yurt dışına kapı açıyoruz.

Öğrencilerimiz başka bir yere gitmek zorunda kalmadan, evlerinin sıcak ortamında, Çevrim İçi (Online) sınıflarımıza bağlanırlar.

Ana Dili İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca Olan Öğretmenler

Öğrencilerimiz ana dilini öğreten öğretmenlerimizle bir araya gelebilecekleri gibi yabancı dil öğretiminde sertifikalı öğretmenlerimizle de buluşabilir.

40 Yıllık Eğitim Tecrübesi

Hurra Lingo, 1984 yılında kurulan Nesibe Aydın Eğitim Kurumları ile işbirliği içinde yabancı dil öğretimi alanında hizmet vermektedir.

Hurra Global London

Hurra Lingo bir İngiliz markası olan Hurra Global’in iştirakidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Derslerimizi, öğrencilerin aktif olduğu, oyun tabanlı etkinliklerle geçirir; öğrencilerin hem eğlendiği hem de öğrendiği bir zaman dilimine dönüştürürüz.

Derslerimize başlamadan önce yaptığımız veli, öğrenci ve öğretmen tanışma etkinliğimizle, öğrencilerimizin dil düzeyini öğreniyoruz. Ders içerik ve gruplarını buna göre belirliyoruz.

Akran öğrenmesiyle eğitim sürecinin pekiştiğine inanıyoruz; ancak özel ders / grup dersi tercihini ailelerimizle ihtiyaç ve önceliklerine göre belirliyoruz.

Veli sayfanız üzerinden öğretmeninizle görüşebilirsiniz. Ayrıca öğretmeniniz, çocuğunuzun dil gelişimi hakkında size bu hesap üzerinden düzenli olarak bilgi verir.

Öğrenme sürecini öğretmenimizin verdiği ek çalışmalarla destekleriz. Dilerseniz özel derslerle süreci destekleyebilirsiniz.

Çocuğunuzun öğrendiği kazanımı evde birlikte pekiştirmenizi sağlayan ve öğrenmeyi kalıcı hale getiren eğlenceli etkinlikler tasarladık.

Derste işlenen konuların pekiştirilmesi öğrencinin dikkat ve motivasyon süresine göre değişmekle birlikte, öğrencilerimizin her gün 5-15 dakika pekiştirme yapmasını öneriyoruz.